X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

24.
piknik
naukowy
polskiego radia
i centrum nauki kopernik

09 maja 2020

sobota, 11.00 - 20.00

PGE narodowy

wstęp wolny

WiSE - Widzę Szukam Eksploruję Centrum Nauki Kopernik

WiSE - Widzę Szukam Eksploruję Centrum Nauki Kopernik
Centrum Nauki Kopernik, foto: (źr. kopernik.org.pl)

WISE – Widzę, Szukam, Eksploruję to projekt Centrum Nauki Kopernik dla pozaszkolnych placówek oświatowych i wychowawczych dla dzieci i młodzieży oraz pracowników tych instytucji.

Dotychczas zostały zrealizowane trzy edycje tego projektu w latach 2011-2013. W czwartej edycji WiSE zaprezentuje się 10 ośrodków.  Tematy projektów będą dotyczyły zmieniającego się w czasie ludzkiego ciała i natur.

Dodatkowo planowane są pokazy chemiczne, muzyczne i artystyczne. Po zakończeniu prezentacji każda grupa pozostawi po sobie ślad w postaci zegara; każdy zegar będzie w inny sposób pokazywał rozmaite aspekty projektów wykonanych przez uczestników.