X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
B12stanowisko

Zabawa, przygoda i nauka na Narodowym

Zabawa, przygoda i nauka na Narodowym
Stadion Narodowy w Warszawie, foto: Narodowe Centrum Sportu

Oferta Stadionu skierowana jest do każdego, Stadion to nie tylko miejsce organizacji imprez sportowych, koncertów największych gwiazd, czy pokazów motoryzacyjnych, ale też możliwość spędzenia wolnego czasu każdego dnia.

Jeśli Wasze dzieci są fanami sportu i chcielibyście zorganizować im urodziny w najpopularniejszym miejscu w Polsce, Stadion Narodowy zaprasza! Na stanowisku promocyjnym Stadionu będzie można poznać harmonogram wycieczek, kupić bilet na wycieczkę i punkt widokowy, złożyć rezerwację na Urodziny  na Narodowym.

Czekają na Was przewodnicy Stadionu oraz animatorzy, którzy przygotują dla gości szereg atrakcji!