X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
B13stanowisko

PORTAL POLSKIERADIO.PL

PORTAL POLSKIERADIO.PL

Portal PolskieRadio.pl zorganizuje kolejną edycję głośnej akcji "Dotknij Dźwięku” z 2012 roku.

W ramach pierwszej odsłony Portal razem z internautami wybrał 24 najważniejsze nagrania XX wieku. Wśród nich znalazły się między innymi słowa Neila Armstronga wypowiedziane na Księżycu, polonez w wykonaniu Paderewskiego, sportowe poezje Tomasza Zimocha, słynne cytaty z Johna Kennedy'ego i Martina Luthera Kinga, jedyny zapis dźwiękowy głosu Józefa Piłsudskiego, Lecha Wałęsy i Jana Pawła II oraz polityczne lapsusy językowe znane z plebiscytu "Srebrne Usta”. Nagrania te zostały wówczas odtworzone przy użyciu technologii druku 3D.

W tym roku Portal chce uwiecznić wypowiedzi Piknikowiczów!

Wejdź na stronę dotknijdzwieku.polskieradio.pl i nagraj swój przekaz dla XXI wieku. Podziel się tym, co jest dla Ciebie najważniejsze, najśmieszniejsze lub najdziwniejsze. Zaśpiewaj piosenkę. Nagraj beatbox. Opowiedz dowcip. Pozdrów mamę. 10 najbardziej ponadczasowych nagrań zostanie wyemitowanych w Polskim Radiu i uwiecznionych w niepowtarzalnym wydruku 3D.

Nagrania będą zbierane bez przerwy podczas Pikniku w stanowisku B13, a każdy uczestnik będzie mógł w czasie rzeczywistym zobaczyć, jak jego głos wpływa na kształt Pomnika Dźwięku, którego powstanie zwieńczy całą akcję.