X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
B7stanowisko

PROGRAM 3 POLSKIEGO RADIA

PROGRAM 3 POLSKIEGO RADIA

Radiowa Trójka zajmie stanowisko nr B7, w którym przez cały dzień będzie można spotkać się i porozmawiać z ulubionymi Trójkowymi dziennikarzami, a także zdobyć autografy na książkach ich autorstwa (do kupienia tuż obok, w stanowisku B5).
•    11.00-12.00 - swoje książki będą podpisywali Artur Andrus ("Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak”) i Dariusz Rosiak ("Człowiek o wielkim karku”, "Wielka odmowa”);
•    12.00-13.00 - swoją książkę będzie podpisywać Grażyna Dobroń („Instrukcja obsługi człowieka”), a audiobooka "Krok po kroku z Trójką. Sopot” - Joanna Mielewczyk i Krystian Hanke;
•    13.00-14.00 - swoje książki będą podpisywać Marek Niedźwiecki ("Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie”) oraz Jerzy Sosnowski ("Spotkamy się w Honolulu”, "Wszystko zależy od przyimka”);
•    14.00-15.00 - Hirek Wrona zaprasza na pokaz didżejski ;
•    15.00-16.00 - swoje książki będą podpisywać Marcin Gutowski ("Trójka z dżemem – palce lizać! Biografia pewnego radia”) i Katarzyna Kłosińska („Co w mowie piszczy?”)
•    16.00-18.00 - specjalne wydanie audycji "Myśliwiecka 3/5/7” z Pikniku poprowadzi Piotr Stelmach
•    18.00- 19.00 - po audycji nadarzy się okazja do porozmawiania z prowadzącym.