X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
B15stanowisko

INFORMACYJNA AGENCJA RADIOWA

INFORMACYJNA AGENCJA RADIOWA
foto: PR

Informacyjna Agencja Radiowa w godzinach 12.00-18.00 poprowadzi na Pikniku Naukowym "Plenerowe warsztaty reporterskie”.
Dwóch reporterów IAR będzie pokazywało pracę reportera "od kuchni”. Reporterzy zaproponują zwiedzającym przeprowadzenie na profesjonalnym sprzęcie dziennikarskim krótkiego wywiadu np. ze swoją żoną, córką, mężem bądź dowolną osobą. Następnie reporterzy pokażą, jak montuje się nagrany materiał i przygotowuje go do emisji. Laptopy reporterów podłączone będą do dużego ekranu LCD w celu pokazania uczestnikom procesu skracania, wycinania, czyli montowania materiału.
Po zmontowaniu materiału osobie biorącej udział w warsztatach wręczany będzie dyplom uczestnictwa wraz z nagraną płytą z własnym przygotowanym materiałem reporterskim.