X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
B3stanowisko

POLSKIE RADIO DLA ZAGRANICY

W stanowisku B3 zaprezentuje się Redakcja Angielska Polskiego Radia dla Zagranicy, która o godz. 14.00 zaproponuje Piknikowiczom udział w półgodzinnym programie pt. "Dateline Warszaw - the Polish Year of Anniversaries”.

Hasłem tegorocznego pikniku jest "Czas”, więc tematem nadawanej na żywo audycji będą trzy ważne i okrągłe rocznice, które mają miejsce w 2014 roku: 25 lat od wyborów w 1989 r., 15 lat od wstąpienia Polski do NATO i 10 lat od przystąpienia Polski do UE.

Prowadzący Peter Gentle zapyta gości: historyków Wojciecha Roszkowskiego i Longina Pastusiaka oraz dziennikarza "Wall Street Journal” Marcina Sobczyka, jakie znaczenie miały dla Polski te wydarzenia i jaki wpływ wywarły na pozycję naszego kraju we współczesnym świecie. Debata prowadzona w studiu plenerowym będzie wzbogacona o vox populi – głos uczestników Pikniku Naukowego o znaczeniu tych rocznic.