X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
B21stanowisko

Citi Handlowy

Citi Handlowy

Dla wszystkich uczestników Pikniku Citi Handlowy przygotował wyjątkowe prezentacje i pokazy. W naszym namiocie, zaaranżowanym w nowoczesnym stylu Smart, znajdą się atrakcje o charakterze edukacyjnym, takie jak pokaz wnętrza bankomatu i procesu wydawania pieniędzy czy prezentacja działania embossera z możliwością wydrukowania wzoru spersonalizowanej karty płatniczej dla dziecka.

Poza aspektem naukowym Citi przygotowało dla młodych odwiedzających atrakcje o charakterze rozrywkowym. Będzie można m.in. przenieść się do wirtualnego świata i odbyć niesamowitą przejażdżkę na rollercoasterze za pomocą magicznych okularów Oculus Rift, a także zagrać w interaktywną grę na cyfrowym ekranie i wygrać ciekawe nagrody.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego stanowiska od godziny 11:00 do 20:00 w namiocie B21. Zobaczcie cyfrowy świat Citi Handlowy i zafundujcie swoim pociechom moc wrażeń z okazji Dnia Dziecka!