X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

24.
piknik
naukowy
polskiego radia
i centrum nauki kopernik

09 maja 2020

sobota, 11.00 - 20.00

PGE narodowy

wstęp wolny

Bajanie z Koziołkiem Matołkiem

Bajanie z Koziołkiem Matołkiem
Kadr z animowanej adaptacji komiksu dla dzieci - " Dziwne przygody Koziołka Matołka"., foto: filmpolski.pl

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie zaprasza na:

Warsztaty animacyjne z elementami dramy

Weźmiesz udział w ćwiczeniach pantomimicznych i głosowych. Poznasz metody, które ułatwią ci panowanie nad emocjami. Animatorzy zbadają twoją motorykę i sensorykę.

O bajkach na poważnie

Spojrzysz na polskie baśnie, legendy i mity z naukowego punktu widzenia. Dowiesz się m.in. więcej na temat symboliki w rodzimych bajkach animowanych.

Patrz, rysuj, opowiadaj

Weźmiesz udział w warsztatach inspirowanych bajką filozoficzną. Zaangażujesz swoje zmysły i rozwiniesz wyobraźnię. Zajęcia polecane szczególnie rodzicom i opiekunom z dziećmi.

Bajanie

Czy język może mieć wpływ na przyjemność słuchania? Przyjdź, a się przekonasz. Usłyszysz legendy deklamowane czystą polszczyzną i gwarą świętokrzyską. Dla dzieci i dorosłych.

Teatr pacynkowy

Weźmiesz udział w przygotowaniu spektaklu. Poznasz historię lalek teatralnych i obejrzysz pacynki, które są dzisiaj wykorzystywane w przedstawieniach.

Zabawy animacyjne

Weźmiesz udział w zabawach Król zamiany i Zaczarowany kuferek, dzięki którym poznasz nowe bajki i rozwiniesz wyobraźnię.