X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Życie nad Wisłą...

Życie nad Wisłą...
Wisła w Warszawie., foto: Przemysław Miller. Strona internetowa m.st. Warszawa.

Program stoiska m.st. Warszawy poświęconego Wiśle jest podzielony na 3 bloki tematyczne: ochrona środowiska, użytkowanie rzeki, ochrona przeciwpowodziowa.

Podczas pikniku prezentowane będą m.in. innowacyjne rozwiązania stosowane w miejskich inwestycjach na terenach sąsiadujących z rzeką, sposób działania oczyszczalni ścieków Czajka, specyfika obszaru Natura 2000 na terenie Warszawy i gatunki występujących tu ptaków, unikalne rozwiązania konstrukcyjne w jednostkach pływających po Wiśle oraz pomysł pływającego laboratorium energii.

Do każdego z bloków zostaną zorganizowane warsztaty, które pobudzą do wspólnego próbowania zrozumienia prezentowanych zjawisk i rozwiązań.

O "życiu nad Wisłą" opowiadać będą przedstawiciele warszawskich uczelni prowadzący badania dotyczące rzeki oraz organizacje pozarządowe zajmujące się propagowaniem aktywnego spędzania czasu nad Wisłą.