X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bajanie z Koziołkiem Matołkiem

Bajanie z Koziołkiem Matołkiem
Kadr z animowanej adaptacji komiksu dla dzieci - " Dziwne przygody Koziołka Matołka"., foto: filmpolski.pl

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie zaprasza na:

Warsztaty animacyjne z elementami dramy

Weźmiesz udział w ćwiczeniach pantomimicznych i głosowych. Poznasz metody, które ułatwią ci panowanie nad emocjami. Animatorzy zbadają twoją motorykę i sensorykę.

O bajkach na poważnie

Spojrzysz na polskie baśnie, legendy i mity z naukowego punktu widzenia. Dowiesz się m.in. więcej na temat symboliki w rodzimych bajkach animowanych.

Patrz, rysuj, opowiadaj

Weźmiesz udział w warsztatach inspirowanych bajką filozoficzną. Zaangażujesz swoje zmysły i rozwiniesz wyobraźnię. Zajęcia polecane szczególnie rodzicom i opiekunom z dziećmi.

Bajanie

Czy język może mieć wpływ na przyjemność słuchania? Przyjdź, a się przekonasz. Usłyszysz legendy deklamowane czystą polszczyzną i gwarą świętokrzyską. Dla dzieci i dorosłych.

Teatr pacynkowy

Weźmiesz udział w przygotowaniu spektaklu. Poznasz historię lalek teatralnych i obejrzysz pacynki, które są dzisiaj wykorzystywane w przedstawieniach.

Zabawy animacyjne

Weźmiesz udział w zabawach Król zamiany i Zaczarowany kuferek, dzięki którym poznasz nowe bajki i rozwiniesz wyobraźnię.