X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
17Bstanowisko

Zmierz, ile centymetrów może mieć sekunda głosu

Zmierz, ile centymetrów może mieć sekunda głosu

Archiwum Polskiego Radia zaprasza do studio, w którym każdy będzie miał możliwość nagrania swojego głosu na taśmę analogową i montażu nagrania.

W czasie pokaz "Życie dźwięku – od taśmy magnetycznej do pliku w Internecie” będzie mozna przesłać swoje pozdrowienia. Uczestnicy dostaną taśmę z nagraniem na pamiątkę.

Tylko tutaj możesz też zmierzyć, ile centymetrów ma 1 sekunda Twojego głosu. Nagrania zaraz po dokonaniu będą możliwe do posłuchania na stronie internetowej wraz ze zdjęciem autora!
Radiowy kącik dźwiękowy

Konkursy z nagrodami dla dzieci z wykorzystaniem dźwiękowych efektów z Archiwum PR.
Taniec z dźwiękami

Zabawa multimedialna pozwalająca, poznać pracę z taśmą magnetyczną.
Projekcje filmu o pracy Archiwum "Było sobie nagranie” oraz prezentacje multimedialne dwóch montaży dotyczących historii Stadionu X-lecia.