X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
13Bstanowisko

Na tych samych falach. Odczytamy Twoje myśli!

Na tych samych falach. Odczytamy Twoje myśli!
foto: Wikimedia Commons CC / Flickr

Polskieradio.pl zaprasza na wyjątkowy eksperyment.

Na Pikniku Naukowym zademonstrujemy nową aplikację portalu PolskieRadio.pl, która dopasowuje audycje i muzykę nadawaną na antenie Polskiego Radia do emocjonalnego stanu słuchacza. Jeśli jest rozkojarzony albo zaspany – usłyszy łatwy i modny przebój. A jeśli jego mózg ma ochotę na coś naprawdę trudnego, wysłucha wykładu, np. prof. Miziołka o architekturze ogrodów angielskich. W ten sposób chcemy pokazać, że w Polskim Radio każdy znajdzie coś dla siebie.

Do aplikacji podpięte jest urządzenie dokonujące pomiaru fal mózgowych. To właśnie na ich bazie dobierane są nagrania odpowiednie do nastroju słuchacza. Biorący udział w eksperymencie będą mieli okazję sprawdzić dosłownie i w przenośni siłę swojego intelektu, zdolność koncentracji i skupienia się. A przy okazji będzie to świetna zabawa. Zapraszamy.

Czytaj więcej o Pikniku Naukowym >>>

Materiały powiązane
  • XVII Piknik Naukowy na Stadionie Narodowym

    XVII Piknik Naukowy na Stadionie Narodowym

    - Stadion Narodowy jest nie tylko miejscem, ale też partnerem, który może podkreślić że Piknik Naukowy nie jest tylko dla freaków nowych technologii, naukowców czy kujonów. Piknik jest dla każdego, kto ma w miarę otwartą głowę - mówi Robert Firmhofer, dyrektor CNK.